Ucuz Uçak Bileti
THY Bilet Anadolu Jet Sun Express Bilet Atlas Jet Bilet Bora Jet Bilet Pegasus Bilet Otobüs Bileti Hızlı Tren Bileti


Balıkesir Tren Bileti Satış Hattı: (312) 230 21 22


Çağrı Merkezimizi arayarak Bilet Rezervasyon ve Satış işlemlerinizle ilgili bilgi alabilir, Balıkesir tren biletinizi ve diğer tüm tren bileti işlemlerinizi telefonda gerçekleştirebilirsiniz. Tren Saatleri, Hızlı Tren seferleri ve tren bilet fiyatları ile ilgili tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.



Ege Ekspresi İzmir (Basmane) – Balıkesir Tren Saatleri

İzmir (Basmane) 06:50
Karşıyaka 06:55
Çiğli 07:00
Ulukent (İzm.) 07:31
Menemen 07:39
Emiralem 07:48
Ayvacık (İzm.) 07:57
Muradiye (Man.) 08:09
Horozköy 08:16
Manisa 08:25
Karaağaçlı 08:36
Saruhanlı 08:46
Hacırahmanlı 08:51
İshakçelebi 08:56
Kayışlar 09:08
Kapaklı 09:18
Akhisar 09:32
Sünnetçiler 09:45
Çobanhasan 09:52
Bakır 10:01
Kırkağaç 10:14
Soma 10:30
Savaştepe 11:00
Çalıköy 11:09
Soğucak 11:28
Çukurhüseyin 11:49
Balıkesir 12:20







Not: Web sitemizde yazan tren sefer saatleri ve tarihleri hakkındaki bilgiler belirli aralıklarla güncellenmekte olup, olası değişiklikleri veya ek sefer saatlerini göstermiyor olabilir. Bu gibi bilgi yanlışlıklarını önlemek ve seyahatinizi doğru bir şekilde planlamak için lütfen Çağrı Merkezimizle iletişime geçerek telefonla bilgi alınız. Web sitemizde yer alan bilgi yanlışlıklarından veya eksikliklerinden dolayı Bilet3.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Hızlı Tren Saatleri Uçak Bileti - Tren Bileti - Otobüs Bileti