Ucuz Uçak Bileti
THY Bilet Anadolu Jet Sun Express Bilet Atlas Jet Bilet Bora Jet Bilet Pegasus Bilet Otobüs Bileti Hızlı Tren BiletiOsmaniye Uçak Bileti
Osmaniye Bilet
Ucuz Osmaniye Uçak Bileti

Osmaniye Uçak Bileti


Osmaniye için en uygun fiyatlı uçak biletlerini web sitemizden online olarak yada Çağrı Merkezimizle iletişime geçerek satın alabilir ve uçak biletlerinde peşin fiyatına 5 taksit kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Osmaniye için uçuş yapan tüm havayolları ve diğer tüm uçuş detayları ve bilet fiyatları ile ilgili müşteri temsilcilerimiz size en uygun şekliyle yardımcı olacaklardır.

Osmaniye Havaalanı Transferi için önceden randevu alarak şehir merkezinden havaalanına, yada havaalanından şehir merkezine en uygun fiyatlarla transfer gerçekleştirebilirsiniz.Yada Osmaniye Havaalanından teslim araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Osmaniye Merkezde veya ilçelerinde Konaklayabileceğiniz en uygun fiyatlı Oteller için Osmaniye Merkezimizin Otel satış bölümünden detaylı bilgi alabilir rezervasyonlarınızı online yada telefonda tamamlayabilirsiniz.


Osmaniye

Yüzölçümü 3,532 km2 olan Osmaniye doğuda Kahramanmaraş ve Gaziantep, güneyde Hatay, güneybatı ve batıda Adana, kuzeyde gene Adana ve Kahramanmaraş illeriyle çevrilidir. Osmaniye Türkiye’nin 80.ilidir.


İklim

İlin büyük bölümü ılıman Akdeniz ikliminin etkisi altında kalır. Bu kesimlerde yazlar sıcak ve kurak, kışlar serin ve yağışlı geçer. Ovalık kesimlere ender olarak kar düşer. Bununla birlikte karasal etkilerin görüldüğü yüksek kesimlere kışın kar yağar.

İl merkezinde ölçülen en düşük hava sıcaklığı -10C, en yüksek hava sıcaklığı 42.8C, yıllık ortalama sıcaklık 19,C’dir. Yıllık ortalama yağış miktarı dağlık kesimlerde 1,000 mm’yi aşarken Osmaniye kentinde 763.1 mm’dir.


Görülmeye Değer Yerler

Karatepe-Aslantaş Milli Parkı: Kadirli kentine 21 km, Osmaniye kentine 28 km uzaklıkta; geç Hitit yerleşim kalıntıları, bitki ve yabanıl hayvan toplulukları, av yasağı, açık hava müzesi.


Haruniye Kalesi: Düziçi ilçesinde; 8.yüzyıl yapısı; yıkıntı durumunda.


Haruniye Kaplıcası: Romatizmal hastalıklarda etkili olduğuna inanılan, 32C sıcaklıkta bikarbonatlı ve karbon dioksitli madensuyu; kaplıca tesisleri.


Seman Kalesi  : Düziçi ilçesine bağlı Hacılar köyünün yakınında; Hitit yapısı.


İlçeler

Merkez ilçe, Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale