Ucuz Uçak Bileti
THY Bilet Anadolu Jet Sun Express Bilet Atlas Jet Bilet Bora Jet Bilet Pegasus Bilet Otobüs Bileti Hızlı Tren BiletiUşak Uçak Bileti
Uşak Bilet
Ucuz Uşak Uçak Bileti
Ucuz Uşak Uçak Bileti

Uşak Uçak Bileti


Uşak için en uygun fiyatlı uçak biletlerini web sitemizden online olarak yada Çağrı Merkezimizle iletişime geçerek satın alabilir ve uçak biletlerinde peşin fiyatına 5 taksit kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Uşak için uçuş yapan tüm havayolları ve diğer tüm uçuş detayları ve bilet fiyatları ile ilgili müşteri temsilcilerimiz size en uygun şekliyle yardımcı olacaklardır.

Uşak Havaalanı Transferi için önceden randevu alarak şehir merkezinden havaalanına, yada havaalanından şehir merkezine en uygun fiyatlarla transfer gerçekleştirebilirsiniz.Yada Uşak Havaalanından teslim araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uşak Merkezde veya ilçelerinde Konaklayabileceğiniz en uygun fiyatlı Oteller için Uşak Merkezimizin Otel satış bölümünden detaylı bilgi alabilir rezervasyonlarınızı online yada telefonda tamamlayabilirsiniz.


Uşak

Toprakları dalgalı düzlüklerden oluşur. Uşak ilinin ekonomisi büyük ölçüde taraıma dayanır. Yüzölçümü 5.389 km2 olan il doğuda Afyonkarahisar , güneydoğuda ve güneyde Denizli, batıda Manisa, kuzeyde de Kütahya illeriyle çevrilidir.


İklim

Ege Denizi kıyıları ile İç Anadolu Bölgesi arasındaki geçiş alanında yer alan Uşak ilinde karasal özelliklerin ağır bastığı bir iklim egemendir.Yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer. İl merkezinde ölçülen en yüksek hava sıc aklığı 39,8 C ( 22 Temmuz 1931), en düşük hava sıcaklığı -23,8 C (14 Ocak 1929) ve yıllık oratalama sıcaklık 12,1 C’dir. En çok kışın yağış alan Uşak kentinde yıllık oratalama yağış miktarı 566 mm’dir.


Görülmeye Değer Yerler

Burmalı Cami: Uşak kenti merkezinde; 16.yüzyılda yapıldığı sanılıyor. Tuğla mimarisinin gövdesinde kabartma sarmal motifleri var.


Çakaloz Camisi: Uşak kentinde; 19.yüzyılda yapıldığı sanılıyor.


Çevreköy-Akse orman içi dinlenme yeri: Uşak kentine 3 km uzaklıkta; 70 ha’lık çam korusu.


Evrendede orman içi dinlenme yeri : Banaz kentine 4 km uzaklıkta ; piknik; havuz.


Uşak Ulucamisi: Uşak kentinde, çarşı içinde. Yazıtı yok. 15.yüzyıl başlarında, Germiyanoğulları döneminde yapıldığı sanılıyor.


İlçeler

Banaz, Eşme, Karahanlı, Sivaslı, Ulubey