YÜKLENİYOR
En Uygun Fiyatlara Uçun !

Tüm Havayolları Tek Sitede, Karşılaştırın, Seçin, Ucuza Uçun!

Hemen Üye Olun !

Üye Olun Size Özel Fırsatlarla Extra İndirimler Kazanın...

İstanbul - Adana Uçak Bileti

İstanbul - Adana uçak bileti mi arıyorsunuz? En güvenilir ve en doğru adrestesiniz...

İstanbul Adana seferlerine gidiş dönüş olarak, aktarmalı ya da aktarmasız olarak bir çok seçenek ile sayfamızda yer vermiş bulunmaktayız. Bilet3.com İstanbul'dan Adana'ya en cazip koşullarla uçuruyor!


İstanbul Adana bir birine uzak olan iki ayrı destinasyondur. Günümüz imkanları ile kısa zamanda İstanbul Adana uçak bileti alarak, Adana'da olabilirsiniz. İstanbul'da yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı ile Atatürk Havalimanı'ndan direkt uçuşlarla Adana'ya gitmek mümkündür. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en gelişmiş ili olan Adana, özellikle ticari amaçlı yolculuklarda ön plana çıkmaktadır.

İstanbul'dan hareket eden uçağınız Adana Şakirpaşa Havalaalanı'na ulaştığında ortalama 1 saat 25 dakika yolculuk yapmış olursunuz. Adana Havalimanı ayrıca konum olarak merkezi yerde olduğundan, şehir merkezine çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Uluslararası özelliğe sahip olan havaalanı, en yoğun alanlar arasında 6. sırada olup, ayrıca havalimanı bulunmayan civar illere ulaşımda transit görevi görür. İstanbul Adana uçak biletleri ile komşu illere de ulaşımda avantaj sağlayarak, yolculuk süresini kısaltabilirsiniz.

İstanbul Adana Uçak Bileti ile Yolculuğun Avantajları

İstanbul ve Adana arası seyahat ederken kimi kişiler karayolunu tercih ederken, kimi de uçaklı ulaşımı tercih etmektedir. Karayolu ile uzun süreli yolculuk konforlu olmayıp üstelik zaman kaybına yol açmaktadır. İstanbul Adana arası karayolu ile yaklaşık 10 saatte tamamlanacak yolculuğu, ekonomik İstanbul Adana uçak bileti fiyatları ile 1.30 saatte tamamlayabilirsiniz.

Adana'ya, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yolculuk yapacaksanız 1 saat 25 dakika iken, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan ise 1 saat 35 dakika sürmektedir. Adana, çeşitli firmaların en sık uçuş düzenlediği güzergahlardan olduğu için, civar illere yolculukta ana merkez görevi de görmektedir. Örneğin; Mersin'de havaalanı bulunmadığından, Adana'ya ucuz İstanbul Adana uçak bileti alarak, zamandan avantaj kazanabilirsiniz. Adana Mersin arası, karayolu ulaşımı ile sadece 1 saat sürmektedir.

Adana'da Neler Yapılır?

Adana; yemekleri, gelişmiş sanayisi, ticaret merkezleri, kültürel ve tarihi yapıtları ile göz doldurmaktadır. Birçok alternatifle karşımıza çıkan Adana kent merkezine yakın gezebileceğiniz yerler; tarihi Taş Köprü, Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Merkez Camii, Ulu Cami, Etnografya Müzesi, Adana Merkez Park, Adana Sinema Müzesi, Taş Mekan Kültür Merkezi ve Kafe, Ziyapaşa Parkı, Yeni Cami ve Seyhan Barajı'dır.

İlçelerinde de aynı şekilde turistik yapılar barındıran ilde görebileceğiniz yerler; Varda Köprüsü, Anavarza Ören Yeri, Büyük Saat, Kozan Kalesi, Yumurtalık Plajı, Kapikaya Kanyonu, Yılankale, Misis mozaik Müzesi, Belemedik Vadisi, Roma Köprüsü, Karaisalı Dokuzoluk Kanyonu ve Şar Ören Yeri gibi daha bir çok zenginliğe sahiptir. İstanbul Adana uçak bileti ile Adana'nın bilinmeyen daha birçok özelliğini keşfedebilirsiniz.

Adana denilince ilk aklımıza Adana Kebabı gelir. Adana'nın kendine özgü baharatları ile yapılan o enfes lezzetini tatmadan dönmeyiniz. Adana'da yemeklerin vazgeçilmezi şalgam içebilir, yine yöreye özgü tatlı çeşidi olan bıcı bıcı ile yemeğinizi tamamlayabilirsiniz. Adana'da iş ya da ziyaret amaçlı konaklamalarınızda tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmenin keyfini kampanyalı İstanbul Adana uçak biletleri ile birleştirdik.

Sitemizin Sunduğu Avantajlar

Sayfamızda görebileceğiniz İstanbul Adana uçak bileti fiyatları hem daha hesaplıdır, hem de çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bir kez online olarak bilet satın aldığınızda %5 para puan kazanarak, diğer biletlerinizi daha avantajlı satın alabilirsiniz. Bilet3.com üyelerine özel oluşturduğu bu programla, ayrıcalıklı üyeleri ile günden güne büyüyerek, ücretsiz bir çok hizmetle de özel hissettirmektedir.

Online arama panelimize birkaç dakika ayırarak tercihlerinizi belirttiğinizde en uygun biletler liste halinde sıralanmaktadır. Filtreleme özelliğini işaretleyerek istediğiniz şartlarda ucuz İstanbul Adana uçak bileti bulabilirsiniz. Dilerseniz peşin fiyatına taksit seçeneklerimizden de faydalanarak, 3D Secure Sistemi ile, güvenli olan ödeme kanalımızdan satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi temsilcilerimiz de aynı koşullarla 7 / 24 sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

BUNLARI DA GÖRÜN

Diğer Bilgiler

istanbul-izmir-ucak-bileti
İstanbul - İzmir Uçak Bileti

İstanbul - İzmir arası yolculuklarınızda onlarca havayolu firması ile güvenilirlik ve en uygun fiyat garantisi veriyoruz...

istanbul-Adana-ucak-bileti
İstanbul - Adana Uçak Bileti

İstanbul - Adana uçak bileti mi arıyorsunuz? En güvenilir ve en doğru adrestesiniz...

istanbul-Ankara-ucak-bileti
İstanbul - Ankara Uçak Bileti

En hesaplı İstanbul - Ankara uçak biletleri ile hayal ettiğiniz yolculuğa kavuşturuyoruz...