YÜKLENİYOR
En Uygun Fiyatlara Uçun !

Tüm Havayolları Tek Sitede, Karşılaştırın, Seçin, Ucuza Uçun!

Hemen Üye Olun !

Üye Olun Size Özel Fırsatlarla Extra İndirimler Kazanın...

İstanbul - İzmir Uçak Bileti

İstanbul - İzmir arası yolculuklarınızda onlarca havayolu firması ile güvenilirlik ve en uygun fiyat garantisi veriyoruz...

Uçaklı ulaşımın sağladığı konforun yanı sıra ekonomik uçak bileti talep eden üyelerimiz için İstanbul İzmir arası sefer düzenleyen firmaların tamamını Bilet3.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Tercihlerinizi belirleyerek, sol üst kısımda yer alan bilet arama paneline istediğiniz özellikleri girmeniz yeterlidir.


Karayolunu kullanarak meşakkatli ve uzun süreli ulaşım yapılan iki destinasyon arası, alacağınız İstanbul İzmir uçak bileti ile çok kısa sürede tamamlanarak, zamandan kazanım elde etmenizi sağlamaktadır. Çeşitli uçuşları listeleyebileceğiniz sayfamızda; promosyonlu biletlerden, business class biletlere dek en uygundan, en pahalıya sıralama yapabilirsiniz. İstanbul İzmir arası seyahatlerde, İstanbul'da iki adet havaalanı bulunduğu için uçuşları ona göre aratmanız gerekmektedir.

İstanbul, Asya ve Avrupa olmak üzere iki kıtadan oluşmakla birlikte; Avrupa Yakasında Atatürk Havalimanı, Asya Yakasında ise Sabiha Gökçen Havalimanı olarak iki adet de havaalanı bulunmaktadır. Bulunduğunuz yer hangi tarafta yer alıyorsa o havaalanını seçmeniz, gereksiz trafik yoğunluğu ve aktarmalı ulaşım sıkıntılarının önüne geçecektir. Tıpkı İstanbul İzmir uçak biletleriniz gibi İstanbul'daki havalimanlarına nasıl ulaşabileceğinizi de sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Uçuş noktanız İzmir ile sona eriyorsa yine ülkemizin en büyük havalimanlarından olan Adnan Menderes Havalimanına uçağınız indiğinde yolculuğunuz tamamlanmış olmaktadır. Adnan Menderes Havalimanı İzmir kent merkezine 18 kilometre uzaklıkta olup, sayfamızdaki transfer hizmetlerimiz ve araç kiralama kısmından detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca havalimanında yer alan servis araçları ve taksiler de ulaşım yükünüzü hafifletecektir.

İstanbul İzmir Uçak Bileti ile Yolculuğun Avantajları

Ege Bölgesinde yer alan İzmir, ülkemizin en büyük havaalanlarından olan Adnan Menderes Havalimanı ile bölgeye ulaşmak artık çok kolay. Zahmetli bir yolculuk sonrası karayolu ile 9 saatte ulaşılabilen kente, kampanyalı İstanbul İzmir uçak bileti fiyatları ile sadece 1 saatte ulaşabilirsiniz. Kısa süreli yolculuk, zamandan kazanım elde etmenize imkan verdiği gibi, yorgunluk da hissetmezsiniz.

Son yılların gözdesi havayolu ulaşımı için, İstanbul İzmir uçak biletlerini internet vasıtası ile ayağınıza kadar getirmiş bulunuyoruz. Erken dönemlerde talep ettiğiniz zaman daha uygun fiyatlarla yolculuk edebilme şansı için sitemize üye olmanız yeterlidir. Firmaların bazı zamanlar yaptığı kampanyalar yanında, düşük maliyetli havayolu şirketlerinin promosyonlu fiyatları ile otobüs yolculuğundan daha karlı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İzmir'de Neler Yapılır?

Türkiye'nin batısında Ege Bölgesinde yer alan İzmir; 7.340 kilometrekarelik bir alana kurulu olup, en büyük iller sıralamasında 3. sırayı almıştır. Nüfus yoğunluğu 2.848 milyondan oluşan İzmir, önemli bir kültür, ticaret ve turizm merkezimizdir. Turistik bölgelerden olan Aydın'ın yanı sıra, Çanakkale ve Manisa ile komşu olup, batısında ise Ege Denizi bulunmaktadır. En Avrupai illerimizden olan İzmir'de değişik kültürden kişiler yıllarca hoşgörü ile yaşadığından ötürü örnek illerimizdendir.

Ayrıca, geçmişte farklı medeniyetlere de yurt olmuş olan İzmir, tarihi unusurları, kültürel varlıkları ve de elverişli ikliminin yanında deniz kenarında yer aldığı için önemli turizm merkezlerimizdendir. İstanbul İzmir uçak bileti ile gerçekleştireceğiniz İzmir gezilerinizde farklılık yaratmak isterseniz; Kadifekale'yi ziyaret edebilir, kent sembolü haline gelen Saat Kulesi önünde resim çektirebilisiniz. İzmir Enternasyonel Fuarı, Etnografya Müzesi, Kemeraltı Çarşısı, Kordon, Kültürpark, Smyrna Antik Kenti ve tarihi asansörü gezmeye de vakit ayırabilirsiniz.

İzmir^'de yapmadan dönmemeniz gereken şeyler ayrıca; boyoz ve çay keyfi, Hisarönü mevkinde sütlü kadayıf, sokak gezintilerinizde karşılaşabileceğiniz buzlu badem ve Tire'ye yolunuz düşerse karadutlu lor tatlısını denemeden, yöreye özel lokma tatlısını ve İzmir kumrusunu yemeden dönmeyiniz. Bununla birlikte kaplıcalar şehri olan İzmirde termal su keyfi ve Kordon'da fayton gezisi yapabilir, Efes Antik Kentine düzenlenen turlara katılabilir, çok sayıda müze, cami ve kilise bulunan tarihi dokuları ziyaret edebilirsiniz.

İzmir'in sembollerinden olan Çeşme'de denize girmeyi ve İzmir Enternasyonel Fuarını da gezmeyi unutmayınız. Fuar dönemleri her yıl Ağustos ayında yapılmakla beraber, ucuz İstanbul İzmir uçak bileti bulabilmek için en az 20 gün öncesinden biletinizi almanız gerekmektedir. Koltuk fiyatları bu dönemde yükselişe geçmekte, zaman yaklaştıkça fiyatlar iki katına kadar çıkabilmektedir. Ayrıca çoğu zaman yer dahi bulamama ihtimali bulunmamaktadır.

Sitemizin Sunduğu Avantajlar

Bilet3.com kolayca uçak biletlerini arayabileceğiniz arayüze sahip olarak, onlarca havayolu firmasını ve firmaların sunduğu avantajları sizlere iletmektedir. Avantajlı İstanbul İzmir uçak bileti fiyatlarını tek ekranda hızlıca sıralayan sayfamız, dönem dönem uyguladığı kampanyaları da sizlere ulaştırmakta ve tasarruf edebileceğiniz önemli detayları bildirmektedir. Değişiklik ya da iptal gibi durumlarla da seyahat sigortanız yok ise, çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ucuz İstanbul İzmir uçak bileti ile yolculuk yapma imkanı tanıyan sitemiz, sürekli yolcularına hediye puanlar vermekte, bütçelerine katkı sağlamaktadır. Üstelik yolculuklarına dair her detayı da bilgilerine sunarak, diğer hizmetlerden faydalanmak için izlemeniz gereken yollara da online sitemizden ulaşabilirsiniz. Check in işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir, gideceğiniz yerde neler yapabileceğiniz hakkında da fikir sahibi olarak, boş vakitlerinizi kaliteli şekilde değerlendirebilirsiniz.

BUNLARI DA GÖRÜN

Diğer Bilgiler

istanbul-izmir-ucak-bileti
İstanbul - İzmir Uçak Bileti

İstanbul - İzmir arası yolculuklarınızda onlarca havayolu firması ile güvenilirlik ve en uygun fiyat garantisi veriyoruz...

istanbul-Adana-ucak-bileti
İstanbul - Adana Uçak Bileti

İstanbul - Adana uçak bileti mi arıyorsunuz? En güvenilir ve en doğru adrestesiniz...

istanbul-Ankara-ucak-bileti
İstanbul - Ankara Uçak Bileti

En hesaplı İstanbul - Ankara uçak biletleri ile hayal ettiğiniz yolculuğa kavuşturuyoruz...