YÜKLENİYOR
En Uygun Fiyatlara Uçun !

Tüm Havayolları Tek Sitede, Karşılaştırın, Seçin, Ucuza Uçun!

Hemen Üye Olun !

Üye Olun Size Özel Fırsatlarla Extra İndirimler Kazanın...

Havalimanı Transferi

Havalimanından şehir merkezine karşılıklı seferlerle ulaşımınızı hızlı bir şekilde sağlıyoruz...

Yolculuğunuzun tüm aşamalarını tamamladıktan sonra, gideceğiniz yere ulaşımda en önemli unsur olarak karşımıza çıkan transfer işlemleri ile ilgili detayları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.


Konforundan ödün vermeyen kişilerce tercih edilen uçaklı ulaşım, son yıllarda yaşanılan olduğu gelişmeler doğrultusunda farklı ihtiyaçları ortaya çıkarmıştır. Uçak biletleri ile yolculuk yapan kişiler için diğer önemli detay ise havaalanlarına ulaşım konusudur. Çeşitli ulaşım seçeneklerine yer verdiğimiz Bilet3.com havalimanı transfer, araç kiralama gibi alternatiflerle daha doğru planlama yapmanıza olanak tanımaktadır.

Bilet3.com aracılığı ile satın aldığınız bilet işleminin ardından, havaalanına nasıl gideceğiniz hakkında fikriniz yoksa, online sitemiz çeşitli önerileri ile bu konuda da yol göstermektedir. Anlaşmalı olduğumuz firmalar aracılığı ile havalimanı transferi gerçekleştirirken, ekonominize de değer verdiğimizden makul fiyatlarla transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sayfamızdan transfer seçeneklerini tek aramayla kolayca listeleyebilirsiniz.

Havalimanlarına genel olarak baktığımızda bir çoğunun şehir merkezi dışında yer aldığına tanıklık ederiz. Bu uzak mesafe özel aracımız olmadığı zamanlarda kabusa dönüşebilmektedir. Havalimanı shuttle hizmetleri bu gibi durumlarda kurtarıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz sadece hangi havalimanından transfer istediğinize karar verin, özel ya da genel, grup veya da tek kişi olarak değişen araçlarımız ve uygun fiyatlarımızla sizleri istediğiniz yerden alalım.

Günümüz imkanları ile ulaşım araçları da çok yönlü gelişme göstermişlerdir. Gün geçtikçe bireysel memnuniyete yönelik hizmetlerin gelişmesi ile ulaşım sektörü de çeşitli kampanyalar ve programları ile varlığını devam ettirmektedir. Zamanın her şeyden önemli olduğu durumlarda uçaklı ulaşım ve özel transferler en büyük yardımcınız olacaktır. Bilet3.com olarak, uçak biletlerinizi satın aldıktan sonra, uçuş öncesi ve sonrası hizmetlerle de yanınızda olmakta, havaalanı transfer sayfamızla sizlere yol göstermeye devam etmekteyiz.

Bilet3.com en yeni ve konforlu havaalanı transfer araçları ile istediğiniz noktadan alıp, istediğiniz yere bırakmaktadır. Cazip kampanyalarımız ile ekonomik uçuşlarınızı transfer imkanları ile buluşturuyor ve başka yerlerde araştırma yaparak vakit kaybınızı önlüyoruz. Transfer araçları ile aktarma yapmadan, uçak yolculuğunuzun rahatlığını devam ettirerek, kısa sürede hem havalimanlarına, hem de şehir merkezine ulaşım yapabilirsiniz. Havaalanlarından merkeze olan servis saatleri ile ücretler değişiklik göstermekte olup, sayfamızdan rotalar ve ücretler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Havalimanı transfer araçları yurt içi uçuşlarınızda 1 saat önce, yurt dışı yolculuklarda ise 2 saat önce alanda olabilecek şekilde belirtilen noktalardan hareket etmektedir. Sitemizde transfer araçlarının kalkış saatleri de ayrıca gösterilmektedir. Uçuşlarınızda herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda yine sitemizdeki yönergeleri takip ederek ya da müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek değişiklik durumunu bildirmeniz gerekmektedir. Herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamak için, uçuşunuzdan önce transfer aracının alacağı yer ve saat hakkında teyit almanız lehinize olacaktır.

BUNLARI DA GÖRÜN

Diğer Bilgiler

ucak-bileti-firmalari
Uçak Bileti Firmaları

Geniş havayolu firma seçenekleri ve uçak bileti fiyatlarla uygun fiyatlı bir uçuş sağlıyoruz...

nereye-gidilir
Nereye Gidilir

Gezilerinizde nereye gidip neler yapabileceğiniz konusunda size destek oluyoruz...

seyahat-sigortasi
Seyahat Sigortası

Havayolu ile seyahatleriniz sırasında güvenli bir uçuş gerçekleştirmenizi sağlıyoruz...

nasil-alirim
Nasıl Alırım

Uygun uçak bileti fiyatları ve kolay satın alma işlemlerle uçak bileti almanızı sağlıyoruz...

ucak-bileti-satinal
Uçak Bileti Satın Al

Havayolu şirketlerinin tüm seferlerini, en cazip avantajlarla sunuyoruz...

arac-kiralama
Araç Kiralama

Gittiğiniz yerlerdeki tüm kiralık araç ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde karşılıyoruz...

havalimani-transferi
Havalimanı Transferi

Havalimanından şehir merkezine karşılıklı seferlerle ulaşımınızı hızlı bir şekilde sağlıyoruz...