YÜKLENİYOR
En Uygun Fiyatlara Uçun !

Tüm Havayolları Tek Sitede, Karşılaştırın, Seçin, Ucuza Uçun!

Hemen Üye Olun !

Üye Olun Size Özel Fırsatlarla Extra İndirimler Kazanın...

turk-hava-yollari-ucak-bileti

Türk Hava Yolları

Devamını Oku
anadolujet-ucak-bileti

Anadolu Jet Hava Yolları

Devamını Oku
atlasjet-ucak-bileti

Atlas Jet Hava Yolları

Devamını Oku
pegasus-ucak-bileti

Pegasus Hava Yolları

Devamını Oku
onur-air-ucak-bileti

Onur Air Hava Yolları

Devamını Oku
sunexpress-ucak-bileti

SunExpress Hava Yolları

Devamını Oku
borajet-ucak-bileti

Borajet Hava Yolları

Devamını Oku
corendon-ucak-bileti

Corendon Hava Yolları

Devamını Oku
freebird-ucak-bileti

Freebird Hava Yolları

Devamını Oku
izair-ucak-bileti

İzair Hava Yolları

Devamını Oku
tailwind-ucak-bileti

Tailwind Hava Yolları

Devamını Oku

Havayolu Firmaları

Ülke sınırlarımız içerisinde 7 adet hava ulaşımı sağlayan firma bulunmaktadır. Yoğun talep üzerine filo ve kapasitelerini arttıran hava yolu şirketlerinin en büyüğü koşulsuz Türk Hava Yolları'dır. Türk Hava Yolları uçak biletlerinin yer aldığı sitemizde, gerek yurt içi gerekse de yurt dışı uçuşları inceleyebilir, Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile çeşitli ülkelerin yanı sıra yurt içinde mevcut olan 80 ilimize ucuz Türk Hava Yolları uçak biletleri ile seyahat edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları 1933 yılında başladığı yolculuğuna günümüzde Avrupa'nın en büyük hava yolu şirketi olarak devam etmektedir. Güvenilirlik, rahatlık, müşteri memnuniyeti ve mükemmeliyetçilik politikasını izlemeye devam eden firma, faaliyetlerinin sonucunda Star Alliance grubuna dahil olarak dünyanın en büyük 4. hava yolu şirketi olmayı başarmıştır. Türk Hava Yolları farklı ülkelerde en uzak mesafelere gerçekleştirdiği uçuşları, sermayesi, modern uçakları, hizmetleri ve filo sayısının yanında çalışanları ile ülkemizde birinciliğini korumaktadır.

Türk Hava Yolları ayrıca 115 ülkeye yaptığı seferlerin yanı sıra, küreselleşen dünyaya ayak uydurarak 1947 yılında faaliyete geçirdiği kargo hizmeti ile de çalışmalarını sürdürmektedir. Dünyanın en iyi markası olan Türk Hava Yolları uçak bileti fiyatları dönem dönem değişiklik göstermekte olup, kampanyaları kaçırmamak adına sitemizi takip edebilirsiniz.

Son yıllarda büyümeye devam eden şirketlerden bir diğerine Pegasus Hava Yollarını ekleyebiliriz. 2005 yılında faaliyete geçen Pegasus Hava Yolları'nın öne çıkan özelliği maliyetin yüksek olmamasıdır. Cazip seçeneklerle uçuş imkanı veren Pegasus Hava Yolları, günümüz itibari ile yurt genelinde 29 farklı şehre; yurt dışında ise KKTC, Avrupa, Rusya, Kafkaslar ve Orta Doğu'ya yapılan 43 sefer ile toplamda 30 ayrı ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir.

Pegasus Hava Yolları Avrupa'nın en büyük 25. hava yolu firmasıdır. Ucuz Pegasus uçak bileti ile kısa ve orta mesafeli yerlere seyahat edebilirsiniz. Pegasus uçak bileti fiyatlarının düşük olması firmaya olan talebi arttırmaktadır. Pegasus Hava Yolları ile seyahatinize yaptığınız ödemenin yanı sıra, yiyecek içecek, koltuk seçimi gibi bazı özel istekler için ek ücretli hizmet sunulmaktadır. Bilet modülünden firmalar kutucuğunu işaretleyerek Pegasus Hava Yolları uçak biletlerinde arama yaptırabilirsiniz.

THY bünyesinde kurulan, en çok tercih edilen şirketimiz ise Anadolu Jet Hava Yolları'dır. Ankara ile Anadolu şehirlerimizi birbirine bağlayan firma, düşük maliyetleri yolcuların bütçelerine uygun şekilde düzenlemekte olup, "Uçmayan Kalmasın" sloganına yakışır şekilde yoluna devam etmektedir. 2008 yılında kurulan firmanın günümüz itibari ile 45 farklı noktaya sefer düzenlemektedir.

Kendini geliştirmeye devam eden firma an itibari ile sadece Ankara ile sınırlı kalmayarak diğer illerimizi de birbirine bağlayarak, bünyesine yeni seferler eklemiştir. Güvenilir ve hızlı bir ulaşım sağlayan Anadolu Jet uçak bileti ayırtmak isterseniz sayfamızdan arama motorunu kullanabilirsiniz. Avantajlı Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarına kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz sitemizde ayrıca uçuş sonrası hizmetler hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Merkezi ülkemizde olan diğer hava yolu firması Sun Express Hava Yolları olup, THY ve Lufthansa şirketleri aracılığı ile 1989 yılında Antalya'da kurulmuştur. Avrupa ile Anadolu arası direkt uçuş gerçekleştiren firma, ülkemizin yurt dışına tarifeli sefer uygulaması yapan ilk özel hava yolu şirketi olmuştur. Günümüzde hızla gelişme gösteren hava yolu taşımacılığı sektöründen pay alan Sun Express Hava Yolları, iki ayrı merkez açarak İzmir üzerinden Anadolu'daki illerimize direkt uçuş gerçekleştirmektedir. Bu yönü ile ile ilk hava yolu unvanını da korumaktadır.

Ucuz Sun Express uçak bileti ile; Antalya, İstanbul, Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Erzurum, Erzincan, Malatya, Samsun, Trabzon, Van, Kars ve Kayseri Havaalanlarına direkt uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yurt dışında; Almanya, Avusturya, İsviçre, Lüksemburg, İngiltere. İsviçre ve Yunanistan gibi ülkelere olan seferler için de sitemizde yer alan Sun Express bilet fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Onur Air Hava Yolları ise 1992 yılında İstanbul'da kurulmuştur. EN9110:2005 Kalite ve Standardizasyon Belgesi'ne sahip olan Onur Air Hava Yolları günümüz itibari ile iç hatlarda; İstanbul, Adana, İzmir, Gaziantep, Dalaman, Trabzon gibi illerimiz dahil 12 ayrı ilimize Onur Air uçak bileti ile direkt uçuş seferi gerçekleştirmektedir. Dış hatlarda ise önemli bir ivme kazanan Onur Air; Azerbaycan, Norveç, Danimarka, Norveç, Ukrayna, KKTC, İran, Avusturya ve Almanya ülkelerinin de yer aldığı 80 ayrı noktaya Onur Air uçak biletleri ile seyahat etmek mümkündür.

Kendine ait özel teknik bakım birimi de bulunan Onur Air, yolcuların ve mürettebatın güvenilir şekilde yolculuk etmesi için her detaya önem vermektedir. Batı Avrupa seyahatleri ile ön plana çıkan Onur Air uçak bileti fiyatlarını çağrı merkezimizden ya da online sitemizden öğrenebilirsiniz. Sayfamızda ayrıca 2001 yılında kurulan Atlas Jet Hava Yolları ile yapabileceğiniz uçuşlar da yer almaktadır. Atlas Jet Hava Yolları, ilk uçuşunu 01 Haziran 2001 yılında düzenleyerek, 2 adet uçakla hizmet sunmaya başlamış yeni bir firmamızdır. Yurt geneli ve yurt dışında tarifeli seferler yapan firma, 2015 yılında ismini değiştirerek Atlas Global adını almıştır.

Hızla gelişme göstererek yükselen hava yolu taşımacılığı sektöründe belirgin bir yere gelen Atlas Jet yurt içinde ; İzmir, İstanbul, Antalya, Gaziantep, Kayseri, Dalaman, Hatay, Trabzon, Van, Konya, Bodrum ve Adana'ya sefer düzenlemektedir. Ayrıca Avrupa ve bazı Asya ülkelerinin havaalanlarına da ucuz Atlas Jet uçak bileti satın alabilirsiniz. Atlas Jet; hava yolu taşımacılığının yanında yük taşımacılığı da yaparak, kargo hizmeti sunmakta olan hava yolu firmalarımızdandır.

Yeni bir firmamız olan Bora Jet Hava Yolları, 2010 yılının Nisan ayında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Kısa menzillerde uçuş yapan bir filoya sahip olan Bora Jet, yurt içi ve yurt dışı seferler düzenlemektedir. Ülke genelinde 17 ayrı noktaya seferi bulunan Bora Jet, farklı ülkelerde ise KKTC, Yunanistan, Fransa ve Lübnan'da yer alan havaalanlarına ulaşım sağlamaktadır. Yurt içi ve yurt dışı yolculuklarınızda ucuz Bora Jet uçak bileti sunan sitemizden seferler ile ilgili önemli hususlarda bilgi edinebilirsiniz. Bora Jet, çok yeni bir firma olup, diğer firmalara destek uçuşları da gerçekleştirmektedir.

Büyük yolcu uçaklarında yaşanan teknik aksaklıklar nedeni ile sefer gerçekleşmediğinde, küçük yolcu uçakları ile ön plana çıkan Bora Jet, kısa mesafeli pistlerden oluşan havaalanlarına kolaylıkla uçuş gerçekleştirmektedir. Bora Jet uçak biletleri, kampanyaları, sağladığı hizmetler, chek in işlemleri, rezervasyon bilgileri gibi bir çok önemli bilgiye kolay erişim sağlayabileceğiniz sitemiz ön plana çıkarmıştır. Ayrıca online ya da telefon vasıtası ile bizlere ulaşarak, Bora Jet uçak biletleri satın alan misafirlerimiz için %5 para puan fırsatımız devam etmektedir.