YÜKLENİYOR
En Uygun Fiyatlara Uçun !

Tüm Havayolları Tek Sitede, Karşılaştırın, Seçin, Ucuza Uçun!

Hemen Üye Olun !

Üye Olun Size Özel Fırsatlarla Extra İndirimler Kazanın...

Seyahat Sigortası

Havayolu ile seyahatleriniz sırasında güvenli bir uçuş gerçekleştirmenizi sağlıyoruz...

Yurtiçi ve yurtdışı seyahat planlarınızı gerçekleştirdikten sonra içiniz rahat bir şekilde yolculuğa çıkabilmek için seyahat sigortanızı da yaptırmanız iyi hissetmenizi sağlayacaktır.


Yaşamımızın her anında beklenmedik sürprizlerle karşılaşabiliriz. Yolculuklarımızda da aynı şekilde oluşabilecek aksi durumlar karşısında önceden tedbir almak en doğru seçim olacaktır. Örneğin; uçuş esnasında kaza olabilir, uçaktan indiğinizde valizinizin kaybolduğuna şahit olabilirsiniz. Arzu edilmeyen bu gibi durumlarla karşı karşıya gelindiğinde koruyucu niteliği bulunan seyahat sigortaları, uçak bileti ile gideceğiniz yere kadar size eşlik etmektedir. Seyahat sigortası, yolculuğunuza dair meydana gelen kazalar, uçuşların gecikmesi ve seyahatin iptal edilmesi gibi durumlara karşı sizleri güvence altına almaktadır.

Seyahat sigortasını nasıl yaptıracağınızı bilmiyor musunuz? Bilet3.com detaylı olarak nasıl temin edebileceğinizi bildirmektedir. Öncelikle uçak biletleri panelinden tercihlerinizi girerek uygun uçuşu seçmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz uçuşa bilgilerinizi girdikten sonra, ödeme işleminden önce seyahat sigortası istiyorum kutucuğunu işaretleyerek ekleme yapabilirsiniz. Böylelikle çok düşük ücret karşılığında yolculuğunuzun kalkanı olacak, sizi ve sevdiklerinizi koruyacak olan seyahat sigortasını yaptırmış olursunuz.

Yolculuk öncesinden başlayıp, sona erene dek yanınızda olan seyahat sigortaları bir takım avantajlarla firmalara göre değişiklik göstermektedir. Hangi durumları kapsadığı, yaş sınırı, teminatlar, hasar ölçütleri, limitler gibi özellikleri değişiklik gösteren seyahat sigortanızın neleri kapsadığını satın aldığınız acentaya mutlaka sormanızı tavsiye ederiz. Uygun uçak bileti fiyatları ile uçuş yapmanıza imkan sunan Bilet3.com, seyahat sigortanıza dair bilgilere erişim imkanı sunmakta olup, ayrıca dileyen misafirlerimiz için acentamız 7/24 hizmet vermektedir.

Yurt dışı seyahatlerde zorunlu olarak birçok ülke seyahat sigortası talep etmektedir. Yolculuk yaptığınız ülkeden hareket ettiğinizde başlayan güvenceniz, seyahatinizden tekrar ülkeye dönüş yaptığınız ana dek geçerlidir.Yurt içi uçuşlarınızda da sigortanızı güvenilir sitemizden yaptırarak; herhangi bir kaza durumunda hastane giderlerinin sigorta şirketi tarafından ödeneceğinden, kaza durumlarında tazminat ödemeleri yapılacağından emin olabilirsiniz. Aynı şekildi kayıp ya da kapkaç olaylarına karşı da eşyalarınızı da koruma altına alabilirsiniz. Ucuz uçak biletleri ile yolculuk imkanının yanında seyahat sigortasını da yolculuk programlarına dahil ederek, çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

BUNLARI DA GÖRÜN

Diğer Bilgiler

ucak-bileti-firmalari
Uçak Bileti Firmaları

Geniş havayolu firma seçenekleri ve uçak bileti fiyatlarla uygun fiyatlı bir uçuş sağlıyoruz...

nereye-gidilir
Nereye Gidilir

Gezilerinizde nereye gidip neler yapabileceğiniz konusunda size destek oluyoruz...

seyahat-sigortasi
Seyahat Sigortası

Havayolu ile seyahatleriniz sırasında güvenli bir uçuş gerçekleştirmenizi sağlıyoruz...

nasil-alirim
Nasıl Alırım

Uygun uçak bileti fiyatları ve kolay satın alma işlemlerle uçak bileti almanızı sağlıyoruz...

ucak-bileti-satinal
Uçak Bileti Satın Al

Havayolu şirketlerinin tüm seferlerini, en cazip avantajlarla sunuyoruz...

arac-kiralama
Araç Kiralama

Gittiğiniz yerlerdeki tüm kiralık araç ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde karşılıyoruz...

havalimani-transferi
Havalimanı Transferi

Havalimanından şehir merkezine karşılıklı seferlerle ulaşımınızı hızlı bir şekilde sağlıyoruz...