YÜKLENİYOR
En Uygun Fiyatlara Uçun !

Tüm Havayolları Tek Sitede, Karşılaştırın, Seçin, Ucuza Uçun!

Hemen Üye Olun !

Üye Olun Size Özel Fırsatlarla Extra İndirimler Kazanın...

Atlas Jet Uçak Bileti

Memnuniyetinizin ve emniyetinizin her şeyden önde olduğunun bilinci ile hareket ederek, hem eğlenceli hem de ekonomik fırsatlarla uçurmaya devam ediyoruz!

Ülkemizin sivil havacılık sektöründe faaliyet gösteren en prestijli şirketlerimizden olan Atlas Jet Hava Yolları, güvenilirliğin simgesi olarak yolcularına rahat bir yolculuk sunmaktadır. Atlas Jet uçak biletleri ayrıca ekonomik olduğundan yolcu profili gelişmiştir. Atlas Jet Hava Yolları'na ait güzergah ve bilet fiyatlarına sayfamızdan kolaylıkla öğrenerek biletinizi satın alabilir, uçuş işleminizi başlatabilirsiniz.

Atlas Jet Hava Yolları

Öger Holding Aş bünyesinde 2001 yılının Mart döneminde kurulan Atlas Jet Hava Yolları, yıllar içerisinde sunduğu hizmet kalitesi ve uçuş güvenliği ile kısa sürede büyüme hedefini gerçekleştirmiştir. İlk seferini 2001 yılı Haziran ayında yapan şirket 2 uçakla başlattığı hizmetini, günümüzde 22 adet filoya ulaştırmıştır.

İç hatlar ve dış hatlarda tarifesiz uçuşlarla tercih edilen Atlas Jet Hava Yolları ile ülke sınırları içinde 13 ayrı noktaya uçuş imkanı sağlamaktadır. Atlas Jet uçak bileti ile ayrıca yurt dışı seferler ile 34 ülkenin havaalanlarına seyahat edebilirsiniz. Yolcu uçuşları ile kendini sınırlamayan firma, yük taşımacılığı hizmeti de vermekte olup, özellikle 2004 yılından bu yana büyük yol katetmiştir. 2004 yılında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ruhsat alan Atlas Jet, tarifeli uçuş hizmetine başlayarak, ülke topraklarında sefer sayısını artırmıştır.

Firmanın en büyük hedefi yolcuların emniyeti ve memnuniyeti olup, bünyesinde bulunan uçakların bakım ve onarımı büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Filonun geliştirilmesi ve teknik arızalara sebebiyet vermemek için uygulanan adımlar neticesinde uçuşlar maksimum güvenilirlik seviyesinde gerçekleşmektedir. Atlas Jet uçak bileti fiyatları verilen hizmet ve yapılan kontrollere göre kıyaslar isek oldukça ekonomiktir.

Çağın gerekleri doğrultusunda kendini geliştiren Atlas Jet, yurt dışı uçuşlarda da tarifeli seferlere başlayarak, IATA üyesi olarak büyümeye devam etmektedir. 2015 yılında ismini Atlas Global olarak değiştirme kararı alan firmanın ayrıca sadık müşterilerine özel ücretsiz olarak sunduğu Jetmil Kart ile her uçuşta puan kazanılarak, ucuz Atlas Jet uçak bileti ile seyahat etme şansı yakalanmaktadır.

Atlas Jet Hava Yollarının Sefer Düzenlediği Şehirler

Firmanın geliştirdiği uçuş ağı ve güvenilirlik politikaları sonucu uygun Atlas Jet bilet fiyatları ile iç hatlarda ve dış hatlarda bir çok noktaya rahatça yolculuk yapabilirsiniz. 2001 yılında başladığı ilk yolculuğunda tarifesiz olarak bazı yerlere sefer düzenleyen Atlas Jet, Eylül 2001 yılında ilk yurt dışı seferini gerçekleştirerek KKTC'ye uçuş yapmıştır. Geçmişten günümüze kademeli olarak filosunu, mürettebatını ve yolcu sayısını arttıran firma, bunlara bağlı olarak da seferlerini geliştirip, bir çok yeni havaalanını bünyesine eklemiştir.

Günümüz koşullarında Atlas Jet Hava Yolları'nın uçuş güzergahları yurt içi ve yurt dışı olarak iki ayrı başlıkta incelenebilir. Ülke içerisinde; Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Hatay, İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), İzmir, Kayseri, Van, Trabzon ve Konya'ya Atlas Jet uçak bileti ile direkt uçuş yapabilirsiniz.

Kurumsal özelliklere sahip olan firmamız ayrıca, size uygun olan yurt dışı Atlas Jet uçak biletini seçme fırsatı vermektedir. Dış hatlardaki seferlere değinecek olursak; Almatı, Amsterdam, Astana, Çimkent, Karağandı, Doha, Dubai, Bağdat, Cidde, Bişkek, Hamburg, Düsseldorf, Erbil, Erivan, Harkov,Kişinev, Kopenhag, Kuveyt, Lefkoşa, Londra, Mahaçkale, Lviv, Medine, Mykonos, Paris, Sharjah, Simferopol, Rusya, Stockholm, Süleymaniye, Tahran, Tiflis, Zaparijya ve Zürih'tir.

Atlas Jet Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Çeşitli yollarla temin edebileceğiniz Atlas Jet uçak biletlerini size en uygun yolu izleyerek satın alabilirsiniz. Atlas Jet yetkli şubelerinin yanı sıra aracı firmalar, online web siteleri ve firmanın kendi resmi sitesi üzerinden de rezervasyon yapma, bilet satın alma gibi faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

Biletlerinizi çağrı merkezlerinden de ayırtabileceğiniz gibi, Atlas Jet uçak bileti fiyatlarını sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz online sitemizden inceleyebilirsiniz. Online işlem yaparak bilet modülünden hızlı şekilde bir kaç detayı girip, sıralanan uçuşlar içerisinden tercih ettiğiniz sefer için rezervasyon işlemi yaptırabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı dilerseniz sitemiz üzerinden, dilerseniz de çağrı merkezi numaramızı arayarak satışa dönüştürebilirsiniz.

Sitemizin Sunduğu Avantajlar

En prestijli firmalarımızdan olan Atlas Jet Hava Yolları, uçuş düzenlediği bir çok ülke ve şehir seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Sayfamızdan kolaylıkla ucuz Atlas Jet uçak biletine göz atmak için, bilet sorgulama ekranından faydalanabilirsiniz. Cazip fırsatlarla Atlas Jet bilet fiyatlarına ulaşma imkanı sağlayan sitemizden; sıralama, rezervasyon ve alım satım ile ilgili her işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli, konforlu ve avantajlı uçuşlarınız için, Atlas Jet uçak biletine erişim kolaylıkları ve fırsatları müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda sitemizde mevcuttur. Ayrıca parkur değişiklikleri, iptaller ve iadeler gibi değişiklik işlemleri ile ilgili ne yapmanız gerektiği de sitemizde bildirilmektedir. Ayrıca bu tür işlemleriniz için büromuzla irtibata geçmeniz gerekmekte olup, danışmanlarımızdan her konuda bilgi alabilirsiniz.

Sorun yaşamadan hızlı şekilde istediğiniz noktaya yolculuk yapma imkanı tanıyan Atlas Jet uçak biletleri ile ilgili uçuş öncesi ve uçuş sonrası merak ettiğiniz her bilgiye kolaylıkla ulaşabilir, size sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bunun yanında sitemize üyelik yaptırarak son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilir, sadece üyelerimize ve müşterilerimize özel sunduğumuz Para Puan sisteminden yararlanabilirsiniz.

Para Puan sistemi, sitemizden uçak bileti alan her müşterimize ödedikleri tutarlar üzerinden puan kazanmalarına yol açarak, kampanyalı Atlas Jet uçak bileti fiyatlarının daha altında satın alma kolaylığı vermektedir. Para Puan üyeliğimiz tamamen ücretsiz olup, satın aldığınız uçak biletlerinden kazandığınız puanları sisteme üye girişi yaparak görebilirsiniz.

BUNLARI DA GÖRÜN

Diğer Firmalar

turk-hava-yollari-ucak-bileti

Türk Hava Yolları

anadolujet-ucak-bileti

Anadolu Jet Hava Yolları

atlasjet-ucak-bileti

Atlas Jet Hava Yolları

pegasus-ucak-bileti

Pegasus Hava Yolları

onur-air-ucak-bileti

Onur Air Hava Yolları

sunexpress-ucak-bileti

SunExpress Hava Yolları

borajet-ucak-bileti

Borajet Hava Yolları

corendon-ucak-bileti

Corendon Hava Yolları

freebird-ucak-bileti

Freebird Hava Yolları

izair-ucak-bileti

İzair Hava Yolları

tailwind-ucak-bileti

Tailwind Hava Yolları