YÜKLENİYOR
En Uygun Fiyatlara Uçun !

Tüm Havayolları Tek Sitede, Karşılaştırın, Seçin, Ucuza Uçun!

Hemen Üye Olun !

Üye Olun Size Özel Fırsatlarla Extra İndirimler Kazanın...

Corendon Uçak Bileti

Mavi göklerde hızla yükselen; genç, güvenli, dinamik, güvenilir, konforlu ve ekonomik hava ulaşımının yıldızı Corendon Hava Yolları ile dünya ayağınıza geliyor!

Yeni kurulan firmalardan olan Corendon Hava Yolları, verdiği hizmet yönünden; bakımlı uçakları, filo ve sefer sayısı, koltuk kapasitesi ile kısa sürede uluslararası alanda yerini almıştır. Büyüme hızı, hedeflerini tutturmada müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, aynı doğrultuda istikrarlı tutum sergilemekten kaynaklanmaktadır. Sayfamız Corendon Hava Yolları biletlerini en avantajlı şekilde sunmaktadır.

Corendon Hava Yolları

Corendon Hava Yolları, yeni nesil firmalardan olup, sağladığı hizmetler, uçuş noktaları ve yolcu kapasitesi ile kısa sürede büyüme ivmesini yakalamıştır. Sahip olduğu filolar ile genellikle turistik bölgelerimiz ile Avrupa arasında hava trafiğini gerçekleştirmektedir. Firmanın amaçlarına değinecek olursak; Corendon uçak bileti ile seyahat edilen noktaları genişletmek ve yolcu kapasitesini her geçen yıl biraz daha artırmaktır.

Corendon Hava Yolları yakın geçmişte kurulmuş olup, 11 yıllık deneyimi bulunmaktadır. Türkiye merkezli olan firmanın kurucuları; Yıldıray Karaer ile Atılay Uslu olup, 2005'de ilk kez uçuş yapmıştır. Uçuş seferlerinin başlandığı yıl, Corendon uçak biletleri ile seyahat eden 220 bin yolcu olduğu belirtilmiş olup, kısa sürede tanınmış firmalar arasında yerini alan firmanın yolcu sayısı, 2007 yılında 780 bine çıkmıştır.

Günümüzde 11 adet filo ile varlığını sürdüren Corendon, düşük maliyetli bir şirket olup, uygun Corendon uçak bileti fiyatları ile uçuş yapmanıza imkan vermektedir. Avrupa'nın en popüler yerleri ile ülke sınırlarımızda özellikle Antalya'ya direkt uçuşlar yapan firma, kısa sürede yıldız haline gelmiştir. Ekonomik giderler yanında, yüksek emniyet güvenliği, servis kalitesi, güler yüzlü çalışanlar ve konforlu seyahat imkanı sunmaktadır.

Uçak sayısı 2016 yılı itibari ile 14 olan Corendon, uluslararası yolculuklarda en sık tercih edilen şirketlerden biridir. Teknik bakım bölümünü de kendi içerisinde kuran Corendon, uçuş öncesi uçaklarının bakımını yapan uzman teknik elemanlarla güvenli seyahat sorumluluğunu yerine getirmektedir. Emniyetiniz sizin için de önemli ise ucuz Corendon uçak biletlerini sitemizden karşılaştırarak yolculuğunuza ilk adımı atabilirsiniz.

Corendon Hava Yolunun Sefer Düzenlediği Şehirler

Corendon, her geçen yıla oranla biraz daha genişleyen uçuş ağı ile karşımıza çıkmaktadır. Bugün itibari ile Corendon bilet fiyatları ile ekonomik seyahat edebileceğiniz ülkeler; Almanya, Hollanda, Macaristan, Kazakistan, Arnavutluk, Belçika, Amsterdam, İsrail, Polonya, Danimarka, İtalya, Romanya, Estonya, Çek Cumhuriyeti, Kosova, Irak, İran, Sudan, Mısır, Çad, Kamerun ve Ukrayna dahil toplam 50 ülke bulunmaktadır.

Corendon Hava Yolları, uçuş trafiğinde sefer düzenlediği toplam 150 şehir mevcuttur. Ülkemiz içerisinde ise Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep başta olmak üzere Corendon uçak bileti alarak gidebileceğiniz yurt dışında bir çok şehir bulunmaktadır. Tatillerinizi güvenli ucuz ve rahat yolculuk yaparak tamamlamak isterseniz sayfamızdan firmanın uçak biletlerini alabilirsiniz.

Corendon Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Corendon uçak biletlerinizi temin etmek için öncelikle Bilet3.com sitesini ziyaret ederek, indirimlerden yararlanabilirsiniz. Online bilet satın alma bölümünden ayrıca diğer hava yollarına ait biletlere de bakabilirsiniz. Uygun ödeme avantajları da sunan sitemiz taksitli bilet imkanı vermektedir. Bunun yanı sıra çağrı merkezi ekibimizle iletişime geçerek bir kaç dakikada bilet işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Teknolojik araçların yanı sıra bilet satış ofislerimiz de yardımcı olmaktadır. Corendon uçak bileti fiyatlarının hangi dönemlerde kampanyalar yaptığını ofislerimizden de öğrenebilir, bilet rezervasyon, alım satım ya da check in işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz her konuda size yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra firmanın kendi web sitesinden de bilgi alışverişi yapabilir, bizim sunmuş olduğumuz avantajlar arasında kıyaslama yapabilirsiniz.

Sitemizin Sunduğu Avantajlar

Özellikle yurt dışı uçuş ağı geniş olan Corendon, yıl içerisinde bir çok ziyaretçinin ülkemize kolayca yolculuk etmesine imkan vermektedir. Aktarmasız ve bağlantısız uçuşları ile de yorucu olmayan, kısa sürede varış yapabilecekleri yerlere sefer düzenleyerek, yolcuların memnuniyetini hedeflemektedir. İstediğiniz yere zamanında ulaşım için alacağınız ucuz Corendon uçak biletini Bilet3.com sitesinden bulabilir; uçuş öncesi, esnası ve sonrası gibi hizmetler hakkında da sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

Online sitemize ücretsiz üye olarak, başlayan kampanyalar hakkında cep telefonunuza ya da mail adresinize bilgilendirme mesajları gönderebiliriz. Böylece Corendon bilet fiyatlarına yer verdiğimiz sayfamızdan en düşük ücretlerle fayda sağlayarak, satın alabilirsiniz. İnternet sitemiz ayrıca para puan üyeliği de başlatmış olup, her yolculuklarında misafirlerine %5 para puan kazandırmaktadır ve ikinci seyahatlerinde puanları indirim olarak ücrete yansıtmaktadır. En basite indirgenmiş şekli ile bilet panelimizden bütün hava yollarını listeleyerek sizlere en uygun olan uçak bileti ödeme işlemlerini de güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

BUNLARI DA GÖRÜN

Diğer Firmalar

turk-hava-yollari-ucak-bileti

Türk Hava Yolları

anadolujet-ucak-bileti

Anadolu Jet Hava Yolları

atlasjet-ucak-bileti

Atlas Jet Hava Yolları

pegasus-ucak-bileti

Pegasus Hava Yolları

onur-air-ucak-bileti

Onur Air Hava Yolları

sunexpress-ucak-bileti

SunExpress Hava Yolları

borajet-ucak-bileti

Borajet Hava Yolları

corendon-ucak-bileti

Corendon Hava Yolları

freebird-ucak-bileti

Freebird Hava Yolları

izair-ucak-bileti

İzair Hava Yolları

tailwind-ucak-bileti

Tailwind Hava Yolları