YÜKLENİYOR
En Uygun Fiyatlara Uçun !

Tüm Havayolları Tek Sitede, Karşılaştırın, Seçin, Ucuza Uçun!

Hemen Üye Olun !

Üye Olun Size Özel Fırsatlarla Extra İndirimler Kazanın...

İzair Uçak Biletleri ve Uçak Bileti Fiyatları

Zaman geçtikçe büyüme kapasitesini artıran İzair, güvenilir ve ekonomik uçuşlarla sevdiklerinizle buluşturup, hayallerinize kavuşturarak Avrupa'yı geziyor!

İzmir Hava Yolları olarak açılımını yapabileceğimiz İzair, yurt içinde ve Avrupa ülkelerinde bulunan uçuş noktaları ile konforlu seyahat özgürlüğü sağlamaktadır. İzair Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ile ortak uçuşlar gerçekleştirmektedir. Firma, imkanlarını en üst seviyede uygulayıp, yolcuların memnuniyeti için hizmet kalitesini artırma politikası gütmektedir.

İzair Hava Yolları

İzair, 2005 yılının Nisan ayında kurulmuştur ve İzmir Adnan Menderes Havalimanını merkez olarak kullanmaktadır. Ayrıca 2005 yılının Kurulduğu yıl 3 adet uçağa sahip olan İzair, ilk uçuş deneyimini 2006 yılında Pegasus ile birleşerek, İzair uçak bileti ile iç hatlarda başlatmıştır. Pegasus Hava Yolları gibi düşük maliyete sahip firmalardan olan İzair, 2016 yılı itibari ile 7 adet filoya sahiptir. Bunun yanında iç hatlar harici dış hatlarda da Avrupa uçuşlarına başlamıştır.

Kurulduğu günden bu zamana dek, yolcuların ve çalışanların yanı sıra iş ortaklarının beklentilerini karşılayabilmek adına çalışmalarda bulunan ve hedeflerine yaklaşan izair Hava Yolları, 2009 yılında İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almıştır. Bilet3.com, İzair uçak biletleri ile kaliteli hizmetten ekonomik fiyatlarla yararlanmanıza imkan sunmaktadır. Böylece online portalımızdan kısa sürede istediğiniz bilete ulaşabilirsiniz.

İzair, kalitesini belgelendirmiş hava yolu şirketlerimizden olmakla birlikte güvenliği de üst düzeyde tutarak; ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun şekilde rutin kontrolleri gerçekleştirmektedir. Standartlarını her zaman yukarıda tutan İzair Hava Yolları, sahip olduğu kaynakları en doğru stratejilerle kullanarak; cazip gelen İzair uçak bileti fiyatlarının yanında, gerek yolcuların gerekse de personelin emniyeti için mevcut koşulları oluşturmaya gayret göstermektedir.

İzair Hava Yolları, ekonomik fiyatlarla Türkiye'de İzmir ve İstanbul merkezli olarak seferlerini dönüşümlü şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Yüksek standartlarda hedefini her geçen yıl biraz daha büyüten firmanın uçakları teknik analizlerde %99,7 olarak belirlenir iken, zamanında gerçekleşen iniş ve kalkış oranı ise %90 olarak ölçülmüştür. Ucuz İzair uçak bileti ile kendinizi güvende hissederek seyahatlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İzair Hava Yollarının Sefer Düzenlediği Şehirler

İzair Hava Yolları, 2006 yılından bugüne değin gerçekleştirdiği seferlerle, çoğu yolcunun güvenini kazanmış olup, bünyesine kattığı yeni rotalar ile yolculuğuna devam etmektedir. Ülke sınırlarımızda ekonomik İzair bilet fiyatları ile gidebileceğiniz yerler; İzmir, İstanbul, Ankara, Bodrum (Ankara üzeri), Adana, Diyarbakır (Adana üzeri), Samsun, Trabzon (Adana üzeri), Van (Adana üzeri), Elazığ, Konya, Hatay, Gaziantep, Antalya (Adana üzerinden)'dır.

Avrupa'ya da başlattığı seferler ile uluslararası alanda yer edinen firmanın uçuş noktaları; Almanya'da; Berlin (Ankara üzerinden), Köln, Düsseldorf, Münih, Stutgart, Avusturya'da Viyana Havalimanı, Yunanistan'da ise Atina Havalimanıdır. Yurt dışı seferlerinde ayrıca KKTC Lefkoşe'ye de İzair uçak bileti ile seyahat edebilirsiniz. İzair Hava Yollarına dair her uçuş noktasına ve gitmek istediğiniz şehirlere ait havalimanlarına ulaşım, gezilecek yerler, rehberlik hizmetleri pek çok ayrıntılı bilgiyi de sitemizden edinebilirsiniz.

İzair Uçak Bileti Nasıl Alınır?

İzair uçak biletlerini alabileceğiniz bir çok alternatif mevcut olmakla birlikte; en hızlı ve en uygun biletleri Bilet3.com sitesinden alabilirsiniz. Güvenilir şirketlerimizden olan İzair rahat bir yolculuk geçirebileceğiniz donanımlara sahip olup, biletinizi temin edebileceğiniz bir çok kanal sunmaktadır. Uçak biletinizi online sitemiz harici, çağrı merkezi ekibimiz vasıtası ile bilet satış ofislerimizden de temin edebilir, minimum çaba ile zamandan kazanç sağlayabilirsiniz.

İzair uçak bileti fiyatları cazip sunumları ile bir çok yolcunun dikkatini çekmektedir. Yetkili acentalar ve satış ofisleri yanında uçak biletlerinizi firma sitesinden de satın alabilirsiniz. Bilet3.com sitesi diğerlerinden farklı olarak uçuşlarınızda hediye puanlar kazandıran fırsatlara ve üyelere özel indirimleri ile en seçkin online site olarak karşımıza çıkmaktadır. Arama yapabileceğiniz bilet satış panelimiz bir kaç dakika içerisinde işlemlerinizi tamamlamanızda yardımcı olarak, keyifli yolculuğun kapılarını açmaktadır.

Sitemizin Sunduğu Avantajlar

İzair Hava Yollarının ve diğer hava yolu şirketlerinin uçak bileti rezervasyon işlemlerinde hızlı ve kolay şekilde davranarak hizmet alabileceğiniz sitemizde ayrıca bütün şirketlerin kampanyalarına dair bilgi alabilirsiniz. Sayfamız başka bir işleme gerek kalmaksızın ucuz İzair uçak biletlerinin tek panelde sıralandığı teknik yapıya sahiptir. Sayfamızda hizmet verdiğimiz diğer işlemler ise online check in, bilet satın alma, bilet rezervasyonu ve transferler yanında pek çok işlem yapabilirsiniz.

Sitemizin ana sayfasında yer alan ücretsiz üyelik kısmını bir kaç dakikanızı ayırarak, Para Puan sistemimize üye olabilir, böylelikle promosyonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Para Puan sistemimiz kampanyaları duyurmanın yanı sıra satın aldığınız uçak biletleri ile gerçekleştirdiğiniz yolculuklar sonrası sizlere indirim fırsatı sunmaktadır. Para Puanlarınız ile dilediğiniz noktaya, avantajlı İzair bilet fiyatları ile uçuş yapabilirsiniz. Para Puan üyeliğimiz tamamen ücretsiz olup, bilgilerinizin üçüncü kişilerle paylaşılmadığının güvenilirliği ile bütün işlemlerinizi sayfamızdan online olarak yapabilirsiniz.

BUNLARI DA GÖRÜN

Diğer Firmalar

turk-hava-yollari-ucak-bileti

Türk Hava Yolları

anadolujet-ucak-bileti

Anadolu Jet Hava Yolları

atlasjet-ucak-bileti

Atlas Jet Hava Yolları

pegasus-ucak-bileti

Pegasus Hava Yolları

onur-air-ucak-bileti

Onur Air Hava Yolları

sunexpress-ucak-bileti

SunExpress Hava Yolları

borajet-ucak-bileti

Borajet Hava Yolları

corendon-ucak-bileti

Corendon Hava Yolları

freebird-ucak-bileti

Freebird Hava Yolları

izair-ucak-bileti

İzair Hava Yolları

tailwind-ucak-bileti

Tailwind Hava Yolları