YÜKLENİYOR
En Uygun Fiyatlara Uçun !

Tüm Havayolları Tek Sitede, Karşılaştırın, Seçin, Ucuza Uçun!

Hemen Üye Olun !

Üye Olun Size Özel Fırsatlarla Extra İndirimler Kazanın...

Pegasus Uçak Bileti

'Ucuz uçak bileti demek özgürlük demek' ilkesi ile yola çıkan Pegasus Hava Yolları, yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda ekonomik yolculuğun kapısını açıyor!

Ülkemizde yeni bir çığır açan Pegasus Hava Yolları, uygun fiyat politikası ile her kesimden kişiye yönelik olarak yola çıkmış ve uçakla seyahati insanlara özendirerek başarılı olmuştur. Günümüz itibari ile büyük bir yol kateden Pegasus, yolcularının rahatlığını da düşünerek en uygun fiyat seçenekleri ile kişileri Pegasus uçak bileti ile istedikleri noktalara ulaştırmaya devam etmektedir.

Pegasus Hava Yolları

Gelişmiş teknoloji ve uygun fiyat politikası ile yola çıkan Pegasus Hava Yolları; 1990 yılında Aer Lingus, Silkar ve Net Holding ortaklığı ile kurulmuştur. Merkezi İstanbul ilimizde yer alan Pegasus, 2 adet uçak ile başlayan filosunu günümüzde 76'ya çıkarmayı başarmış, Avrupa'nın en hızlı büyüyen firması seçilmiştir.

Pegasus Hava Yolları, 20 yıllık birikimi ile yolculara ekonomik, güvenli ve onların rahatı açısından gereksinim duydukları hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Pegasus uçak bileti fiyatlarının avantaj sunan fırsatlarla birleştirilmesi, firmaya olan talep ve güvenilirliği arttırmaktadır. 2005 yılı Ocak ayında Esas Holding bünyesine katılan Pegasus, aynı yıl 14 uçak ile yurt içinde tarifeli uçuşa başlamıştır.

İzleyen yıllarda ise gelişimini devam ettiren Pegasus Hava Yolları, tarifeli dış hatlar seferlerini de uygulamaya başlayarak, filo sayısı yanında Pegasus uçak biletleri ile seyahat eden yolcu profilini de arttırmaya başlamıştır. Şirket politikası olarak; kalite, emniyet, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği gibi ilkelerle hareket eden Pegasus, izlediği politikaların sonucunda Avrupa'nın en büyük 8. hava yolu firması olmuştur.

Pegasus, yolcularına özel sunduğu Pegasus Plus programının ayrıcalığı ile çeşitli avantajlardan faydalanmaları yanında her yolculukta kazandıkları uçuş puanlarla, ucuz Pegasus uçak bileti ile yolculuk şansı yakalanmaktadır. Ücret alınmadan site üzerinden kolaylıkla üyelik yapılmakta olup, kampanyalar hakkında yolculara bilgi hizmeti de verilmektedir.

Pegasus Hava Yollarının Sefer Düzenlediği Şehirler

Pegasus Hava Yolları ile yurt içinde seyahat edebileceğiniz 33 farklı iç hat ve 41 ülke ile toplamda 103 ayrı yer bulunmaktadır. Ülkemizde pazar payları bakımından %30'u tarifeli iç hat uçuşları bulunan firmanın, %13,4'ü de dış hatlardan oluşmaktadır. Söz konusu seferlere dair Pegasus bilet fiyatlarının detaylı şekilde yer aldığı sayfamızdan dilerseniz ek ücret gerektiren hizmetleri de satın alabilirsiniz.

20 yıllık tecrübe ile Pegasus Hava Yollarının başlatmış olduğu seferleri sıralayacak olursak; yurt içinde Adana, Antalya, Ankara, Kahramanmaraş, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Balıkesir, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Denizli, Hatay, Konya, Van ve Malatya dahil toplamda 33 havaalanına uçuş mevcuttur.

Yurt dışı seferlerde ülkeler bazında yolculuk yapabileceğiniz 41 ülkenin farklı şehirlerine Pegasus uçak bileti ile gidebilirsiniz. Söz konusu şehirler; Berlin, Bakü, Bahreyn, Amsterdam, Atina, Bologna, Bremen, Budapest, Chelyabinsk, Copenhagen, Bişkek, Doha, Dubai, Geneva, Hurghada, Krasnodar, Kuwait, Londra, Lviv, Nice, Lefkoşe, Prague, Pristina, Roma, Sarajevo, Stockholm, Tbilisi, Tehran, Üsküp, Tel Aviv, Zurich ve Vienna dışında toplamda 70 ayrı havaalanı bulunmaktadır.

Pegasus Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Tercihlerinize en uygun belirlemiş olduğunuz uçak biletinizi satın alabileceğiniz üç farklı yöntem bulunmaktadır. Öncelikle çağımızın yeniliklerinde çığır açan online sitelerden olduğu gibi, telefon vasıtası ile ulaşabileceğiniz aracı kurumlar ya da firmanın kendi çağrı merkezlerine ulaşarak Pegasus uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz. Bir diğer yol ise Pegasus yetkili bayilerinden satın almaktadır.

Pegasus uçak bileti fiyatlarını kıyaslayarak karşılaştırma yapabileceğiniz internet sitemiz size bu konuda yardımcı olarak ister online isterseniz de telefon aracılığı ile satış danışmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Pegasus yolcularına sunduğu satış öncesi işlemler ile teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Sitemizin Sunduğu Avantajlar

Sitemizin değerli müşterilerimize özel olarak sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyenlerdenseniz ücretsiz şekilde üyeliğini yapmakla işleme başlayabilirsiniz. Pegasus uçak biletlerinin güncel koltuk sayısı, kalkış ve varış saatleri, ek hizmetler, ekstralar, rezervasyonlar gibi pek çok işlemi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

En ucuz Pegasus uçak bileti fiyatlarının sizler için bir araya getirildiği sayfamızda ayrıca taksitli ödeme seçenekleri de yer almaktadır. Uçuşunuz için kesin karar veremediyseniz zaman kazanmak için dilerseniz rezervasyon da yaptırabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile check in işlemlerinizi de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Üyelerimiz, sadık müşterilerimize özel oluşturduğumuz para puan sisteminin avantajlarından da faydalanarak uçuşlarını en uygun Pegasus bilet fiyatları ile gerçekleştirmektedirler. Ücretsiz bir çok hizmet alabileceğiniz sitemiz ve çağrı merkezi ekibimiz, işlemleriniz hakkında tercih ettiğiniz iletişim yolu kullanılarak mail ya da mesaj şeklinde bilgilendirme yapmaktadırlar.

BUNLARI DA GÖRÜN

Diğer Firmalar

turk-hava-yollari-ucak-bileti

Türk Hava Yolları

anadolujet-ucak-bileti

Anadolu Jet Hava Yolları

atlasjet-ucak-bileti

Atlas Jet Hava Yolları

pegasus-ucak-bileti

Pegasus Hava Yolları

onur-air-ucak-bileti

Onur Air Hava Yolları

sunexpress-ucak-bileti

SunExpress Hava Yolları

borajet-ucak-bileti

Borajet Hava Yolları

corendon-ucak-bileti

Corendon Hava Yolları

freebird-ucak-bileti

Freebird Hava Yolları

izair-ucak-bileti

İzair Hava Yolları

tailwind-ucak-bileti

Tailwind Hava Yolları